UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Jestem absolwentką  Wydziału   Prawa i Administracji  Uniwersytetu Szczecińskiego.   Studia  ukończyłam z  wynikiem  bardzo dobrym i wyróżnieniem. Po ukończeniu aplikacji radcowskiej i pozytywnie zdanym egzaminie zostałam wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie pod numerem Sz-1077. Własną kancelarię prowadzę od 2011 roku. Ukończyłam dodatkowo studia podyplomowe z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego na Uniwersytecie Łazarskiego w Warszawie. Zdałam egzamin przeprowadzony przez Ministerstwo Sprawiedliwości na doradcę restrukturyzacyjnego (syndyka) i zostałam wpisana na listę doradców restukturyzacyjnych (numer licencji 954). Prowadzę zatem również biuro doradcy restrukturyzacyjnego, pomagając  osobom i firmom borykającym się z bardzo trudnymi kłopotami finansowymi.

Jestem doktorantką na Uniwersytecie Szczecińskim, gdzie zajmuję się kwestiami bioetyki z zagadnień prawnych. Uczestniczę, również jako prelegent, w licznych szkoleniach i konferencjach. Prowadzę także zajęcia ze studentami.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie wynikające z wieloletniej praktyki w kancelarii świadczę usługi prawne o szerokim zakresie obejmującym kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych, przedsiębiorców, spółek, jak również innych osób prawnych. Obsługuję podmioty zagraniczne oraz podmioty z kapitałem zagranicznym. Pomagam moim Klientom między innymi w sprawach z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego oraz prawa upadłościowego. Prowadzę bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych m.in. z branży transportowej, handlowej, usługowej, medycznej i energetycznej.

Reprezentowałam klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi oraz organami ścigania a także organami administracji państwowej i samorządowej m.in. w zakresie sporów umownych, spraw rodzinnych, spadkowych, ochrony dóbr niematerialnych, sporów korporacyjnych.

Posiadam doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed Sądem Najwyższym w Warszawie (sprawa zakończona z sukcesem dla mojego Klienta) oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie (również sprawa ostatecznie została rozstrzygnięta korzystnie dla Klientki).

Pomagałam również w licznych sporach z udziałem podmiotów zagranicznych.

Biegle władam językiem angielskim. Zdałam pomyślnie egzamin ILEC - International Legal English Certificate który potwierdza znajomość prawniczego języka angielskiego na wysokim poziomie, tak aby w sposób efektywny komunikować się z klientami oraz współpracownikami zagranicznymi.

Ponadto także posługuję się językiem francuskim.

Pin it