UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

RADCA PRAWNY/ DORADCA RESTRUKTURYZACYJNY 

 

EWA KOSOWSKA-CZAPLA

Witam na stronie mojej kancelarii.

Udzielam pomocy prawnej na terenie całego kraju zarówno klientom indywidualnym jak i przedsiębiorcom w zakresie szeroko rozumianego prawa: cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, pracy, spadkowego, kontraktowego-umów, nieruchomości, upadłościowego, ubezpieczeniowego, transportowego, gospodarczego oraz doradztwa restrukturyzacyjnego i windykacja należności. Moim celem jest zapewnienie rzetelnej i profesjonalnej pomocy w rozwiązaniu każdego Państwa problemu prawnego. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. W trosce o najwyższą jakość usług współpracuję m.in. z doświadczonymi doradcami podatkowymi, tłumaczami przysięgłymi, notariuszami, komornikami i rzeczoznawcami, a także z współpracownikami zagranicznymi. Posiadam również doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed Sądem Najwyższym oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie.

 

Jak pomoże Ci radca prawny bądź doradca restrukturyzacyjny?

 

KLIENT BIZNESOWY

Jeśli zamierzasz prowadzić biznes, bądź już to robisz zapewne doskonale wiesz, że nieznajomość prawa szkodzi – jeśli jesteś przedsiębiorcą i nie masz czasu na analizowanie przepisów, pomoże Ci nasza kancelaria prawna. W biznesie dość często zdarzają się sytuacje, w których radca prawny jest potrzebny. Począwszy od założenia firmy, podpisywania umów z kontrahentami, sporów o nieprawidłowe bądź w ogóle niewywiązywanie się z umowy, sprawy z zakładem ubezpieczeń społecznych bądź urzędem skarbowym, kwestie pracownicze i wiele innych. Skończywszy na zakończeniu działalności. Kancelaria pomaga na każdym etapie w cyklu życia przedsiębiorstwa. Posiadając licencję doradcy restrukturyzacyjnego (syndyka) oraz samodzielnie prowadząc własną firmę od wielu lat, rozumiem Państwa problemy również pod kątem biznesowym, ekonomicznym. Proponując rozwiązania nie tylko prawnie poprawne, ale także uzasadnione z punktu widzenia menadżera. Radca prawny, doradca restrukturyzacyjny naświetli sytuację tak, by możliwe było wybranie optymalnego rozwiązania dla Państwa sytuacji.

 

KLIENT INDYWIDUALNY

Często zdarza się, że życie niesie ze sobą zdarzenia, których byśmy sobie nie życzyli, jednak i tak musimy przez nie przejść. Problemy z współmałżonkiem, dziećmi, sąsiadami, kłótnie o majątek, długi. To sprawy z którymi borykają się moi Klienci. Radca prawny, doradca restrukturyzacyjny jest w stanie pomóc wybrać sposób działania i rozwiązanie w trudnych, życiowych sytuacjach.

 

W pełni profesjonalna, etyczna i skuteczna opieka prawna. Tak należy rozumieć zakres działalności kancelarii.

Zapraszam do kontaktu zarówno osoby fizyczne jak i podmioty gospodarcze.

Złóż zapytanie lub zadzwoń a będziesz poinformowany o swojej sytuacji prawnej co do prowadzenia biznesu jak i w życiu prywatnym.

 Zapraszam do kontaktu.